صدور ویزا

ویزای مولتی پل

ویزای مولتی پل یا چند بار ورود

ویزای مولتی پل یا چند بار ورود،ویزایی است که از زمان اعتبار آن تا مدت اعتبار،صاحب ویزا اجازه ترددو همچینن ورود و خروج از کشور صادر کننده را به صورت نا محدود دارد.

ویزای سینگل

یک بار ورود وخروج

همانطور که از نام ویزا مشخص است اعتبار آن برای یک مرتبه ورود و خروج از کشور است و به دنبال ترک کشور مقصد حتی اگر از اعتبار آن باقی مانده باشد، باطل میباشد.

ویزای شینگن

ویزای ۲۶ کشور اروپایی

شنگن (Schengen) نام منطقه ای مرزی در کشور لوگزامبورگ که معاهده شینگن در آنجا منعقد شد. طبق این معاهده تعدادی از کشورهای اروپایی دارای مرز واحد می باشند، بنابراین قوانین تردد برای اعضای این پیمان و همچنین صدور روادید برای مسافران جهت ورود به این کشورها به صورت یکپارچه درآمد.

مدت اقامت شینگن

حداکثر زمان اقامت در منطقه شینگن چند روز میباشد؟

در صورت معتبر بودن ویزا به ازای هر ۶ ماه ۹۰ روز می توان اقامت داشت.

ویزای شینگن

با ویزای شینگن به چه کشورهایی میتوان سفر کرد؟

با در اختیار داشتن ویزای شینگن به ۲۶ کشور اروپایی شامل: اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یوتان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لوکزامبورک، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، سوئیس و لیختن اشتاین میتوان سفر کرد.

مدت اقامت ویزای امارات

با ویزای امارت برای چند روز می توان اقامت داشت ؟

با ویزای توریستی صرفا ۱۴ روز میتواند اقامت داشته باشد

بیمه مسافرتی شینگن

آیا همه مسافران منطقه شینگن به بیمه مسافرتی نیاز دارند؟

بله به طوریکه شرکت بیمه کننده می بایست حداقل تا سقف ۰۰۰/۳۰ یورو هزینه درمان و خسارت را متعهد شود.

رفت و آمد ویزا مولتی امارات

با ویزای ۳ ماهه مولتی میتوان چند بار به امارت رفت و آمد داشت؟

پس از صدور ویزای ۳ ماهه مولتی امارات، مسافر مجاز است از تاریخ اولین ورود خود به کشور امارت به مدت ۳ ماه به تعداد نا محدود از کشور امارات خارج و وارد شود.

مدت زمان صدور ویزای امارات

چه مدت طول میکشد تا ویزای امارت بگیریم؟

متاسفانه کشور امارات در خصوص صدور روادید در مقایسه با سایر کشورها نامنظم عمل میکند. اما معمولا صدور ویزای امارات  حدود ۷ روز کاری زمان میبرد.که این زمان بسته به فصل سفر،تعداد سفرهای گذشته درخواست کننده ویزا به امارات،حسن وجنس متقاضی و همچنین نوع ویزای درخواست شده متغیر میباشد.

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا

جهت گرفتن ویزای هر کشوری مدارک متفاوتی نیاز می باشد. که این مدارک بر حسب صلاحدید سفارتخانه ها و کنسولگری های آن کشور تعیین میگردد.

جهت اطلاع از مدارک مورد نیاز ویزا برای هر کشور می توانید با شماره ۳۸۲۸۲۰۰۱-۰۸۱ (داخلی۴) واحد صدور ویزا تماس بگیرید.

ویزای دوبی

ویزای باکو

ویزای چین

علیصدرمهر با توجه به تیم کارشناسی و تجربه بالای خود در صدور انواع ویزا به عنوان مشاور شما آماده ارائه خدمات مختلف در حوزه صدور ویزا می باشد.